Programlar

  • Disiplin-Takip Otokontrol
  • Öğrenci Koçluğu
  • Üniversiteye Hazırlık
  • 16 Kişilik Sınıflar
  • 100 Özel Öğrenci
Kolej Delta ,öğrencilerine özgür bir ortamda disiplinli eğitim veren bir okuldur. Okulun disiplin anlayışı, öğrencilerinin kendi söz ve davranışlarının sorumluluğunu alması üzerine kuruludur. Okulda özdenetim ve otokontrol esas alınmakta; bu yöntemle birlikte çocuklarımızın doğru zamanda, doğru yerde, doğru hamleyi yapmaları ve kendileri için doğru olan kararları almalarına yönelik bir özgüven duygusu verilmektedir. Başkalarının kişilik, hak ve özgürlüklerine mutlak saygı ve tahammül, okulun eğitim felsefesinin ayrılmaz bir parçasıdır.
Bireyin kendisini tanımasını,güçlü yanlarını ortaya çıkarmasını,yeteneklerini keşfetmesini amaçlayan ,hedef kaymalarını saptayıp hedefe yönlendiren ,kaynaklarını maksimum kullanmalarını sağlamasını çalışan ,kişisel stratejilerini belirlemede yol gösterici olan profesyonel rehberlerdir.
Eğitim -öğretim programı tek bir amaç üzerine kurmuş olan ve öğrenciyi en iyi şekilde üniversiteye hazırlayan,sade,etkin ve dozunda öğretim programıyla her öğrenciye eşit yaklaşan, sağlıklı eğitim-öğretim verebileceği sınırlı sayıda öğrenci alarak öğrencisini tanıma imkanına sahip olan,Üniversiteye hazırlık tecrübesine sahip öğretmen kadrosuyla ek eğitime ihtiyaç duymadan öğrencinizi üniversiteye en iyi şekilde hazırlayabilecek Malatya'nın tek nitelikli Özel anadolu lisesidir. Geleceğinize, hayallerinize bizimle dokunun....
Öğrencilerimizin kendini özel hissettiği, öğretmen ve öğrenci iletişiminin güçlendiği,özgüveni destekleyici , birebir eğitim niteliğinde,maksimum 16 kişilik sınıflarımızda eğitiminiz daha kalıcı ve sağlam olacaktır.
Öğrenci Mevcudumuzu 100 öğrenci ile sınırlıyoruz. Bu özelliğimiz sayesinde öğrencilerimiz ile birebir konsept eğitim ile ilgileniyoruz.
WhatsApp chat