Birimler

  • Rehberlik ve Danışmanlık Hizmeti
  • Yemek Hizmetleri
  • Ulaşım Hizmetleri
  • Okul Aile Birliği
-Her birey özeldir ve değerlidir. -Danışmanlık hizmetleri akademik ve ahlaki eğitimin ve hatta hayatın bir parçasıdır. -Rehberlik ve danışmanlık çalışmaları ile öğrencilerin empati kurabilen, sorumluluk bilinci ve özgüveni olan, değişim ve gelişimlere açık, yaratıcı, çözüm odaklı olan bireyler olması hedeflenir. -Tüm çalışmalar kişinin farklılıkları, hazırbulunuşluk düzeyleri, öğrenme yaklaşımları dikkate alınarak uygulanır.
Öğrencilerimizin dengeli ve yeterli beslenme konusunda bilgi ve duyarlılık sahibi olmaları amacıyla, günlük ihtiyaçları dikkate alınarak hazırlanmış zengin menülerle ve öğrencilerimizin evinin rahatlığını bulacağı yemekhanemizle hizmetinizdeyiz.
Öğrenci taşıma hizmetimiz tüm güvenliği ile hizmetinize sunulmuştur.
Okul ile aile arasındaki birlik ve bütünlüğü, iletişimi ve iş birliğini sağlamak, eğitim-öğretimi geliştirici faaliyetleri desteklemek, geleceğin başarılı inançlı bireylerini yetiştirmeyi amaç edinmiş olan okulumuz; idaresi ve öğretmenleri ile tüm velilere destek olmak ve işbirliği yapmak amacıyla okul aile birliğine ayrı bir önem göstermektedir. Birliğimizde yer alan veliler ve okulumuz sürekli yeni fikirler ve etkinliklerle öğrencilerimizin gelişimine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.
WhatsApp chat